Šolsko tekmovanje iz naravoslovja Kresnička

V sredo, 6.1.2019 je na vseh treh šolah potekalo šolsko tekmovanje iz naravoslovja- Kresnička za učence od 1. do 7. razreda. Tekmovanja se je udeležilo 175 učencev.

Vsem tekmovalcem čestitamo za udeležbo na šolskem tekmovanju, najboljšim pa za osvojeno priznanje.

Boštjan Petrovič

vodja šolskega tekmovanja Kresnička

Rezultati tekmovanja iz naravoslovja – Kresnička 2018/2019

# Tekmovalec Razred Mentor
1 Maks Krajnc 1.a D. Ostroško
2 Eva Medved 1.a D. Ostroško
3 Miša Šibila 1.b M. Šosterič
4 Gabriel Belšak 1.e J. Gjurasek
5 Zoja Novakovič 1.a D. Ostroško
6 Špela Skok Vaupotič 1.b M. Šosterič
7 Lan Emeršič 1.e J. Gjurasek
8 Patrik Milošič 1.b M. Šosterič
9 Jure Mužerlin 1.e J. Gjurasek
10 Žak Stopajnik 1.e J. Gjurasek
11 Niko Kolednik 1.e J. Gjurasek
12 Teo Pečnik 1.b M. Šosterič
13 Larisa Krajnc 1.e J. Gjurasek
14 Patrik Krajnc 1.e J. Gjurasek
15 Viktorija Murko 1.a D. Ostroško
16 Mija Veselič 1.a D. Ostroško
17 Blaž Vindiš Kozel 1.e J. Gjurasek
18 Tim Vnuk 1.e J. Gjurasek
19 Tia Golob 1.b M. Šosterič
20 Rayan Kaaouana 1.a D. Ostroško
21 Ema Krajnc 1.b M. Šosterič
22 Nevio Pintarič 1.b M. Šosterič
23 Žan Predikaka 1.a D. Ostroško
24 Lian Sedlak 1.b M. Šosterič
25 Maks Šeruga 1.b M. Šosterič

Prejemniki priznanj:

# Tekmovalec Razred Mentor
1 Tilen Kralj 2.a O. Zelenik
2 Živa Dokl 2.a O. Zelenik
3 Lana Horvat 2.a O. Zelenik
4 Jure Vidovič 2.e J. Gjurasek
5 Samuel Feguš 2.e J. Gjurasek
6 Alexander Kaaouana 2.a O. Zelenik
7 Ela Kolednik 2.e J. Gjurasek
8 Neli Bračič 2.e J. Gjurasek
9 Lara Šori 2.b A. Topolovec
10 Neja Habjanič 2.a O. Zelenik
11 Kaja Kozel 2.e J. Gjurasek
12 Eva Lampret 2.a O. Zelenik
13 Neža Zamuda 2.a O. Zelenik
14 Nina Selinšek 2.b A. Topolovec
15 Sara Skela 2.b A. Topolovec

 

 

# Tekmovalec Razred Mentor
1 Asja Katarina Vaupotič 3.d M. Belčič Kralj
2 Ajda Krajnc 3.b B. Petrovič
3 Luka Klinc 3.a B. Selak
4 Teo Jelen 3.e M. Notersberg
5 Nuša Vidovič 3.a B. Selak
6 Ana Krajnc 3.d M. Belčič Kralj
7 Jaka Mužerlin 3.e M. Notersberg
8 Neja Trbuc 3.d M. Belčič Kralj
9 Jakob Hrga 3.a B. Selak
10 Nej Majcen 3.d M. Belčič Kralj
11 Jurij Murko 3.d M. Belčič Kralj
12 Monika Muršič 3.d M. Belčič Kralj
# Tekmovalec Razred Mentor
1 Neja Kodrič 4.a S. Vogrinec
2 Sara Božičko 4.a S. Vogrinec
3 Aneja Vidovič 4.b M. Žlahtič
4 Taja Ozvaldič 4.a S. Vogrinec
5 Iona Ratajc Potrč 4.a S. Vogrinec

 

# Tekmovalec Razred Mentor
1 Anja Lederer 6.b D. Horvat
2 Zoja Grula 6.b D. Horvat
3 Saška Drevenšek 6.b D. Horvat
4 Sara Vidovič 6.b D. Horvat
5 Rene Kolednik 6.b D. Horvat
# Tekmovalec Razred Mentor
 1 Vid Krajnc 5.b D. Tili
2 Rebeka Murko 5.a N. Varnica
3 Hana Jeromel 5.a N. Varnica
4 Sara Vugrinec Indjić 5.a N. Varnica
5 Nik Gabrovec Panič 5.a N. Varnica
6 Nika Bračič 5.b D. Tili
7 Nika Petek 5.b D. Tili

 

# Tekmovalec Razred Mentor
1 Jana Kozel 7.e K. Širovnik
2 Lana Curman 7.b D. Horvat
3 Lucija Vajda 7.a D. Horvat
4 Gašper Skok Vaupotič 7.a D. Horvat
5 Neža Hrga 7.b D. Horvat
6 Vita Krušič 7.a D. Horvat

Vsem prejemnikom priznanj čestitamo!

 Šolska tekmovalna komisija OŠ Videm:

Boštjan Petrovič

Petra Hadler

Davorin Horvat

Biserka Selak

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja