NA FINALU OTROŠKE VARNOSTNE OLIMPIJADE

Po uspešnem tekmovanju na predtekmovanju v Podlehniku smo se podali v Maribor na finalno tekmovanje v znanju in spretnostih o varnosti s področja gasilstva, civilne zaščite, prometa, varovanja okolja in osebne varnosti.

Tekmovalo je 18 ekip s celotnega področja, ki ga pokriva Policijska uprava Maribor. Tistega majskega dne je bilo v športni dvorani Lukna zelo igrivo, veselo, razposajeno, zabavno in tekmovalno.

Učenci naše šole so se igrali z vso vnemo. Dali so vse od sebe, zmagal je skupinski duh. Našo šolo so zastopali tudi z lepim vedenjem. Na Sela smo prišli s srebrnim pokalom, vsi so se veselili z nami.

Iskrene čestitke, dragi naši učenci!

 

Mentorici Claudia in Alenka

Več o dogodku in fotografije lahko pridobite s pritiskom na fotografijo.

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen.

Dostopnost